Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Hurtig levering +100.000 varer på lager Multibrand ekspertise onlinesales@nordiccomputer.dk

TRANSCEIVERS/SFP

Forsiden OPTIONS TRANSCEIVERS/SFP
Viser 1-51 af 51 produkter
Varenr.: 78P1660-ref
IBM 8GB SFP+ SW LC 850nm
Compatibility: 31P1630/FTLF8528P2BCV-IK/42D0508/77P8042/85Y6278/78P1715/78P1712/41Y4123/85Y5958
7,66 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: 1000BASE-SX-ref
CISCO 1000BASE SX FIBRE SFP MODULE
10,89 €
 Ekskl. moms
På lager 63
Varenr.: 06W2YH-ref
DELL 8GB SFP+ SW Transceiver
Compatibility: 6W2YH/FTLF8528P2BCV
12,77 €
 Ekskl. moms
På lager 1
Varenr.: FTLX8571D3BCL-ref
DELL Finisar 10GbE SW SFP+ Transceiver
Compatibility: OEM-SFP-10G-SR/WTRD1-OEM/407-BCBN-OEM/4Y8DN-OEM/N743D-OEM/3G84K-OEM/38010107
12,77 €
 Ekskl. moms
På lager 60
Varenr.: AFBR-57D7APZ-ref
DELL 8GB SW SFP Transceiver 150m
Compatibility: 407-10704/3D1YG
15,46 €
 Ekskl. moms
På lager 5
Varenr.: 30-0759-01-ref
CISCO 1000BASE-SX GBIC, 850NM MMF
16,26 €
 Ekskl. moms
På lager 84
Varenr.: FTLX8511D3-ref
DELL 10GBASE-SR 850nm Transceiver
Compatibility: 10GBASE-SR/SW
22,98 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: WTRD1-ref
DELL Dell 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM LC MMF
Compatibility: RK0CX/Y3KJN/N743D/FTLX8571D3BCL-DL/FTLX8571D3BCL/OEM-SFP-10G-SR/407-BBOU
Varenr.: 8T47V-ref
DELL Dell 1GB Base-T (RJ45) SFP
Compatibility: 08T47V/VK6C4
25,67 €
 Ekskl. moms
På lager 21
Varenr.: 78P3824-ref
IBM SFP 1000BASE-T RJ-45 TRANS
Compatibility: ABCU-5740AGZ-IB1/00FE333
25,67 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: FTLX8571D3BCVIT1-ref
INTEL Intel 10GBASE-SR SFP+ 850nm DOM LC MM
Compatibility: E10GSFPSR/FTLX8571D3BCV-IT
25,67 €
 Ekskl. moms
På lager 10
Varenr.: P.8596.02-ref
CISCO Flexoptix 10G SFP1 SR, 300m, LC-Duplex, Multimode
27,15 €
 Ekskl. moms
På lager 8
Varenr.: 2109-2310-ref
BROCADE IBM M12 SHORTWAVE TRANSCEIVER
Compatibility: 5720ALP
31,99 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: XBR-000228-ref
BROCADE Brocade 4x16G FC SWL QSFP - 50m
Compatibility: 57-1000090-01
38,44 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: 46C3449-ref
LENOVO IBM SFP 10G SR SFP+
Compatibility: 46C3447/46C3448/EB28/46C3446/5053/BN-CKM-SP-SR
38,44 €
 Ekskl. moms
På lager 29
Varenr.: 81Y1620-ref
IBM 1GbE Copper SFP 1000BASE-T
Compatibility: BN-CKM-S-T/81Y1618/2551/ABCU-5710RZ
39,65 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: 2MJ5F-ref
DELL Mellanox 40GB Tranceiver QSFP+
Compatibility: 02MJ5F
49,86 €
 Ekskl. moms
På lager 29
Varenr.: XBR-000245-ref
BROCADE Brocade16GB QSFP for FC16-64
Compatibility: 57-1000294-02
Varenr.: FTLF8529P3BCV-QL-ref
DELL Qlogic 16GB SFP+ Transceiver Module
Compatibility: FTLF8529P3BCV/TDTCP/7101676
51,74 €
 Ekskl. moms
På lager 3
Varenr.: AFBR-57F5MZ-QL-ref
DELL Qlogic 16GB SFP+ 850nm Tranceiver
57,52 €
 Ekskl. moms
På lager 51
Varenr.: 019-078-047-ref
EMC 16/8/4Gb Fiber Channel & 10GbE Ethernet SFP+. 10Km
57,52 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: 46C3449
LENOVO IBM SFP 10G SR SFP+
Compatibility: 46C3447/46C3448/EB28/46C3446/5053/BN-CKM-SP-SR
Varenr.: 019-078-050-ref
EMC SFP module 1GB RJ45
63,97 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: 00RY190-ref
IBM 16GB SW SFP+ Transceiver
Compatibility: 78P4003/00MJ429/FTLF8529P3BCV/AFBR-57F5MZ-ELX
Varenr.: 332-00351-ref
NETAPP NetApp 16GB SPF+ SW TRANSCEIVER
Compatibility: 332-00351-A1/X6602A-R6/FTLF8529P3BCV-QL
63,97 €
 Ekskl. moms
På lager 16
Varenr.: RF2MY-ref
DELL Force 10 40GbE QSFP+ Transceiver
Compatibility: 0RF2MY/GP-QSFP-40GE-1SR
Varenr.: SFP-10G-SR-S-ref
CISCO 10GBASE-SR SFP+ Module MMF
70,83 €
 Ekskl. moms
På lager 96
Varenr.: 10301-ref
CISCO EXTREME NETWORKS SR SFP+ 10GBE MODULE
75,67 €
 Ekskl. moms
På lager 6
Varenr.: 5557409-A-ref
HDS VTS G Optical module (8 GbpsShortWave)
Compatibility: KC-F810I-1PS8
76,74 €
 Ekskl. moms
På lager 202
83,06 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: P7D7R-ref
DELL Dell 25Gbe SFP28 Tranceiver SR
Compatibility: FTLF8536P4BCL-FC/0P7D7R
102,28 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: OEM-DAC-SFP-3M-BC-ref
DELL OEM Broadcom 10G SFP+ Passive DAC Twinax Cable 3M
102,28 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: FTLF8529P4BCV-QL-ref
DELL Qlogic 16GB SFP+ Tranceiver SW
127,82 €
 Ekskl. moms
På lager 3
Varenr.: 5559354-A-ref
HDS VTS G SPS-short wavelength 10Gbps
Compatibility: HITX5559354-A
127,82 €
 Ekskl. moms
På lager 8
Varenr.: 9843-AH1T-ref
IBM 8Gb FC LW SFP Transceivers Pair
Compatibility: 78P1718
127,82 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: 00MY034
LENOVO Dual Rate 1G/10GB SFP Transceiver
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP  -  Compatibility: 00MY033/ATTJ
Varenr.: 2076-ACHU-ref
IBM 16 Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Compatibility: 2078-ACHU/2145-ACHU/ACHU/78P4521/00RY191
153,35 €
 Ekskl. moms
På lager 1
Varenr.: SFP-10G-SR-S
CISCO 10GBASE-SR SFP+ Module MMF
162,22 €
 Ekskl. moms
På lager 36
Varenr.: QSFP-40G-SR-BD-ref
CISCO QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver
173,51 €
 Ekskl. moms
På lager 51
Varenr.: 407-BBWL-ref
DELL Dell Networking 10GBASE-T RJ45 30m length
Compatibility: PGYJT/KJ4F8/OEM-SFP-10G-T
Varenr.: MMA1B00-ref
DELL Mellanox 100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100m DOM LC MMF
Compatibility: MMA1B00-C100D
Varenr.: 5552781-A-ref
HDS VSP G Optical module (16 Gbps Short Wave)
Compatibility: DKC-F810I-1PS16
185,20 €
 Ekskl. moms
På lager 64
Varenr.: J9100-61001
HP 100-BX-U SFP-LC Transceiver
Compatibility: J9100B/J9100-61101
Varenr.: J9100-61001-ref
HP 100-BX-U SFP-LC Transceiver
Compatibility: J9100B/J9100-61101
Varenr.: X65403-ref
NETAPP NetApp SFP+ 16GB/s 10km LW
Compatibility: 332-00376
255,50 €
 Ekskl. moms
På lager 8
Varenr.: 5562178-A-ref
HDS 8/16/32GB SW SFP
510,99 €
 Ekskl. moms
På lager 19
Varenr.: 3285396-A-ref
HDS SFP 10GB ISCSI HUS
510,99 €
 Ekskl. moms
På lager 8
Varenr.: JL484A-ref
HP Aruba 100m SFP28 Transceiver Module, 25GBase-SR-LC
Varenr.: JL484A
HP Aruba 100m SFP28 Transceiver Module, 25GBase-SR-LC
Viser 1-51 af 51 produkter

© 2022 Nordic Computer A/S