Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Hurtig levering +100.000 varer på lager Multibrand ekspertise onlinesales@nordiccomputer.com

TRANSCEIVERS / SFP

Forsiden NETWORKING TRANSCEIVERS / SFP
Viser 1-60 af 459 produkter
Varenr.: XBR-000163-ref
BROCADE Brocade 8GB FC SWL SFP+
Compatibility: 57-1000117-01 88Y6418 100-652-598 88Y6416 2498-2802 99Y0812 98Y2182 BRSFP-N8GSW IB-000163
2,41 €
 Ekskl. moms
På lager 550
Varenr.: AFBR-57R5AEZ-ref
HP Avago SFP 4GB SW Transceiver
2,41 €
 Ekskl. moms
På lager 13
2,41 €
 Ekskl. moms
På lager 41
Varenr.: AJ718A-ref
HP SFP 8GB Short Wave FC SFP+ 1 Pack
Compatibility: 468508-001 468508-002 AJ718-63001
2,41 €
 Ekskl. moms
På lager 63
Varenr.: 88Y6419-ref
IBM 8GB SFP+ TRANSCEIVER
2,41 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: FTLF8528P2BNV-ref
BROCADE Finisar 8GB SW FC SFP+
3,62 €
 Ekskl. moms
På lager 5
Varenr.: FET-10G-ref
CISCO 10G FABRIC EXTENDER TRANSCEIVER
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 270
Varenr.: AFBR-57R5APZ-ref
CISCO Avago 4GB SFP TRANSCEIVER. 850NM. 500M
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 30
Varenr.: GLC-SX-MMD-C-ref
CISCO Cisco Compatible - GLC-SX-MMD
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 32
Varenr.: GLC-FE-100FX-ref
CISCO Cisco GLC-FE-100FX
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 44
Varenr.: GLC-SX-MM-ref
CISCO Cisco GLC-SX-MM
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 8
Varenr.: X2-10GB-CX4-ref
CISCO Cisco X2-10GB-CX4
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 12
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 175
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 2
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 27
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 5
Varenr.: A7428A-ref
HP 2Gbps SW SFP
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 3
Varenr.: 44X1962-ref
IBM Brocade 8 Gb SFP+ SW Optical Transceiver
Compatibility: 44X1974 XBR-000147 57-1000012-01
Varenr.: 740-030658-ref
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Ultra Short Reach, 850nm, 10m, MM fiber
Compatibility: EX-SFP-10GE-USR
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 126
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 39
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 179
6,04 €
 Ekskl. moms
På lager 42
Varenr.: 57-100117-01-ref
BROCADE Brocade 850nm SFP+, VDX tranceiver
Varenr.: 670504-001-ref
HP SFP 8GB SW SFP Module
8,45 €
 Ekskl. moms
På lager 8
Varenr.: 570000075-01-ref
BROCADE 10GBASE-SR SFP+ 850NM SR TRANSCEIVER MODULE
Compatibility: XBR-000180 570000075 57-0000075-01
9,66 €
 Ekskl. moms
På lager 11
Varenr.: 10G-SFPP-USR-ref
BROCADE Brocade 10G Ultra short range 100m MM Fiber Optic LC SFP+ Transc
Compatibility: 57-1000130-01
9,66 €
 Ekskl. moms
På lager 40
9,66 €
 Ekskl. moms
På lager 48
Varenr.: DS-SFP-FC16G-SW-ref
CISCO Cisco 16G FC Shortwave Optics
Compatibility: 10-2666-01 FTLF8529P3BCV-CS DS-SFP-FC16G-SW=
9,66 €
 Ekskl. moms
På lager 159
9,66 €
 Ekskl. moms
På lager 52
Varenr.: 416729-001-ref
HP SFP 4Gbps Short Wave Small Form Factor
Varenr.: AFBR-57D7APZ-E2-ref
BROCADE AVAGO FC-8GB SFP SW
Varenr.: XBR-000153-ref
BROCADE Brocade 8GB FC LWL 10km SFP+
Compatibility: 57-1000027-01 100-652-563 00MY764 2498-2822 BRSFP-8G10KLW 57-1000027-02 45W1193 45W1216 X1869-R6
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 251
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 452
Varenr.: FTLF8528P3BCV-ref
BROCADE Finisar 8GB SW FC SFP+
Varenr.: 98Y2183-ref
BROCADE IBM SFP+ Transceiver 8Gbps SW 8-pack
Compatibility: 99Y0816 99Y0815 57-1000117-01
Varenr.: 23L3200-ref
BROCADE IBM/Brocade 2GB Optical SFP
Compatibility: 19K1271 2210 19K1280 XBR-000069 52P6537
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 15
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 15
Varenr.: WS-G5483-ref
CISCO 1000BASE-T GBIC
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: A7ELSN85ADMA0684-ref
CISCO AOI SFP+ Duak LC 10G MMF 300n 850nm Transceiver
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 29
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: GLC-LH-SMD-C-ref
CISCO Cisco Compatible - GLC-LH-SMD
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 10
Varenr.: GLC-LH-SM=-ref
CISCO Cisco GLC-LH-SM
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 3
Varenr.: SFP-GE-L-ref
CISCO Cisco SFP-GE-L
Varenr.: SFP-GE-S-ref
CISCO Cisco SFP-GE-S
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 3
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 3
Varenr.: WS-G5484-ref
CISCO Cisco WS-G5484
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 17
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 7
Varenr.: X2-10GB-LRM-ref
CISCO Cisco X2-10GB-LRM
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 2
Varenr.: XENPAK-10GB-LR-ref
CISCO Cisco XENPAK-10GB-LR
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 4
Varenr.: XENPAK-10GB-SR-ref
CISCO Cisco XENPAK-10GB-SR
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 38
Varenr.: XFP-10G-MM-SR-ref
CISCO Cisco XFP-10G-MM-SR
Varenr.: XFP-10GLR-OC192SR-ref
CISCO Cisco XFP-10GLR-OC192SR
12,07 €
 Ekskl. moms
På lager 3
Viser 1-60 af 459 produkter
...

© 2024 Nordic Computer A/S